• 1
 • 2
 • Już w niedzielę przebiegną półmaraton!

  Już w niedzielę przebiegną półmaraton! 05 października 2017

  ANWIL Półmaraton Włocławek, jedna z największych imprez sportowych na Kujawach i Pomorzu wystartuje już za trzy dni, 8 października. Zmagania maratończyków, dzięki uprzejmości firmy SAT FILM, będzie można śledzić na żywo na kanałach lokalnej telewizji kablowej. 

   


   

  Organizatorzy – Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra – zachęcają miłośników biegania do udziału w wydarzeniu, a włocławian zainteresowanych zmaganiami uczestników półmaratonu do kibicowania. Ci, którzy nie będą mogli zobaczyć sportowej rywalizacji na trasie biegu, mają możliwość śledzić ją na żywo na kanałach lokalnej telewizji kablowej.  

  Dzięki uprzejmości firmy SAT FILM, zmagania maratończyków, którzy pokonają 21,097 km ulicami Włocławka znajdującymi się po lewej stronie Wisły, będzie można oglądać na żywo. Abonenci pakietów Standard HD i Rozrywka LUX HD zobaczą widok z trasy na kanałach 200 (plac Wolności), 202 (ul. Ostrowska) i 205 (Bulwary im. Marszałka J. Piłsudskiego). 

  Do śledzenia przebiegu ANWIL Półmaratonu Włocławek organizatorzy zachęcają również dziennikarzy. Przedstawiciele mediów zainteresowani przygotowaniem relacji z wydarzenia, 8 października od godziny 9.00 mogą zgłaszać się po odbiór akredytacji prasowej do recepcji Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Alei Fryderyka Chopina 8 we Włocławku.